نماد
پرطرفدارترین موضوعات شبکه : #وبصادر #بورس #خودرو #خبهمن #خبر تاریخ امروز :   شنبه 1396/12/26

گیلدا

گیلدا
گیلدا
در گروه  زنگ تفریح
از بهترین ها
1395/12/28 - 02:57
{-35-}
وقتی غمگین هستید،
دنیا شما را
به سخره میگیرد.

وقتی خوشحالید،


دنیا به شما لبخند میزند.

اما وقتی دیگران را
خوشحال میکنید،
دنیا به شما تعظیم میکند..
سلام ودرود بدوستان پیشاپیش سال 96 را تبریک گفته وبرایتان آرزوی بهترین ها رودارم هریک از ما به قدر توان وهمت خود آنان را که باید در خوشحالی خود شریک کنیم همه روزتان نوروز نوروزتان پيروز
گیلدا
از بهترین ها
1395/02/2 - 09:40
IMG_20160421_071934.jpg
گیلدا
گیلدا
در گروه  زنگ تفریح
از بهترین ها
1395/02/2 - 09:13

حکایت گروه سرخپوش بازار به پرسپولیس !

این روزا خیلی تحلیلای مختلف میبینیم و میشنویم اینور اونور که داستان خودروییا تمومه و ... میشه بورس رو به لیگ فوتبال ایران تشبیه کرد و گروه سرخپوش رو به تیم پرسپولیس ... تحلیل منتقدین مثه این میمونه که بگن چون پرسپولیس قبلا قهرمان شده (رشد داشته) دیگه قهرمان نمیشه !!! فوتبالیا حتما یادشونه در ابتدای فصل جایگاه پرسپولیس کجا بود؟ اخر جدول تقریبا. دوستان منتقد خودرو مثه بعضی منتقدین فوتبالی هستن که چون اول فصل پرسپولیس زیاد میباخت میگفتن این تیم سقوط میکنه و هیچی نمیشه ولی یه سری از تحلیلگرا هم چون بازی خوب پرسپولیس(اشاره به بنیاد قوی سهام خودرویی) رو میدیدن حتی در دوران افت پرسپولیسم میگفتن این تیم قهرمانه ... که خیلیا بهشون خندیدن اون دوره چون نوک دماغشون رو میدیدن(کوتاه مدتیا) ... برای همین تیم درب و داغون ته جدولی هشتاد هزارتا تماشاچی میرفت هر بازی(اشاره به حجمای بالای سهمای خودرویی آشغال به نظر دوستان) چون میدونستن بازی خوب (بنیاد سهم) مزد خودشو میگیره .... حالا فصل داره تموم میشه و پرسپولیس ته جدولی در طول یک فصل (دید میان مدت و بلند مدت) به صدر جدول برگشته و قهرمانه (رشد شارپ) و تیمای صدرنشین دیگه(سهمای سرحال دیگه به نظر دوستان) مات و مبهوت یا در جا زدن یا افت کردن ... ... بزرگ کردن وسعت دید با در نظر گرفتن بنیاد هر سهمی هیچوقت به کسی ضرر نمیرسونه ... سهامدارش(طرفدار اون تیم) قهرمانه در نهایت . رشد سهمای بنیادی دیر و زود داره سوخت و سوز نداره. نه با یه برد(صف خرید) فک کنین قهرمانین و نه با یه باخت(صف فروش) فک کنین تیمتون سقوط میکنه دسته ۱ . حال و روز بعضی تیما که که کل فصل رو صدر بودن(سهمای شارپی بی بنیاد) و الان در حال سقوطن(بسته شدن و با ۴۰- باز شدن مثلا) رو هم ببینین .....
گیلدا
گیلدا
در گروه  زنگ تفریح
از بهترین ها
1395/02/1 - 22:06


سلام روز مرد بر تمام مردانی که مرام مردانگی دارند بخصوص دوستان سهم چین مبارک باد. به امید روزهای سبز و پر رونق برای بازار سهام. سالم و پر سود باشید{-35-}{-35-}
images.jpg
گیلدا
از بهترین ها
1394/09/1 - 16:36
1444837999213541_large.jpg
گیلدا
از بهترین ها
1394/09/1 - 13:19
سلام
درکمال ناباوری خبر متاثر کننده فوت مادر دوست و استاد بزرگوارمان جناب آقای @حسین کاظمی راتسلیت گفته ار خداوند برای آن مرحو مه آمرزش و برای شما خانواده گرامی صبر خواهانم در این غم اندو هناک با شما شریک هستم وتسلیت می گویم
گیلدا
از بهترین ها
1394/05/31 - 19:57

ﺧﻄﺎﺏ ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺩﯾﺎﻥ ﺟﻬﺎﻥ *****
««« ﺩﺳﺖ ﺍﺯ ﺳﺮ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺑﺮﺩﺍﺭﯾﺪ »»»
ﻣﺠﺒﻮﺭ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺬﯾﺮﺵ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩﯼ ﺷﻤﺎ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﻮﺩ ﺁﻧﻬﺎ ﻗﺎﺩﺭ ﺑﺎﺷﻨﺪ
ﺁﻥ ‏( ﺑﺎﻭﺭ ﺩﯾﻨﯽ ‏) ﺭﺍ ﮐﺎﻣﻼً ﺩﺭﮎ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺷﺨﺼﺎً ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﯿﺮﻧﺪﻩ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺍﺧﻼﻗﯽ ﮐﺎﻣﻼً
ﻏﻠﻂ ﺍﺳﺖ.
««« ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺩﻫﯿﺪ »»»
ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺧﺮﺩﺳﺎﻟﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﺤﺪﻭﺩﻩ ﺍﯼ ﺁﺯﺍﺩ ‏( ﺍﻣﻦ ‏) ﻭ ﺑﺪﻭﺭ ﺍﺯ ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﻨﯽ ﺑﺎﺷﺪ
گیلدا
از بهترین ها
1394/05/31 - 19:55
سناتور سرشناس دموکرات خیال اوباما را تقریبا راحت کرد؛
اوباما در یک‎قدمی وتوی رای منفی سنا به برجام
اعلام حمایت «جان تستر» سناتور سرشناس دموکرات از توافق هسته ای با ایران، خیال اوباما را جهت استفاده از حق وتوی خود علیه سناتورهای مخالف برجام تاحدود زیادی راحت ساخته است.
مهر: «جان تستر» سناتور ایالت «مونتانا» در بیانیه ای حمایت خود را از توافق هسته ای اعلام کرده و پیدا کردن هر گونه جایگزینی را برای آن ناممکن دانسته است.

این در حالی است که تا چند روز پیش، بیشتر تحلیلگران تصور می کردند تستر و برخی سناتورهای دیگر از حزب دموکرات نیز ممکن است مانند «چاک شومر» و «باب منندز» به برجام رای منفی دهند اما اعلام حمایت جان تستر از برجام منجر به خشم و ناامیدی لابی «ایپک» شده است.

نکته بسیار مهم اینکه با اعلام موافقت تستر با برجام، تعداد حامیان توافق نهایی با ایران در سنا به ۲۷ نفر رسیده است. از سویی؛ با توجه به اینکه رای مثبت جان تستر در جلب آرای مثبت حداقل ۲ سناتور دیگر ـ که از وی تبعیت می کنند ـ موثر می باشد، عملا تاکنون ۲۹ سناتور دموکرات حمایت خود را از برجام اعلام کرده اند.

این در حالی است که بر اساس اعلام برخی منابع آمریکایی، رای مثبت «هری رید» رهبر اکثریت دموکرات های سنا و ۴ تن دیگر از سناتورهای تابع وی به توافق هسته ای نیز قطعی شده است. از این رو اوباما برد خود را در برابر سنا تقریبا تمام شده می داند.

لازم به ذکر است که اوباما جهت استفاده از حق وتوی خود در مقابل مخالفان برجام در سنا، نیاز به رای ۳۴ سناتور دموکرات دارد. با این حال اوباما از این پس در صدد افزایش تعداد سناتورهای توافق نهایی به ۴۰ نفر خواهد بود تا حتی کار به وتوی رای سنا نیز کشیده نشود.

برای رد اولیه توافق هسته ای در سنا، لازم است بیشتر از ۶۰ سناتور ـ اکثریت مطلق سنا ـ با آن مخالفت کنند. با این حال واقعا مشخص نیست که همه سناتورهای باقیمانده در حزب دموکرات که رای خود را هنوز مشخص نکرده اند با کاخ سفید در حمایت از برجام همراه شوند!

از سوی دیگر؛ به نظر می رسد طی روزهای آتی و با اعلام حمایت رسمی ۳۴ سناتور از برجام، اوباما به سرعت بر روی افزایش تعداد حامیان توافقنامه تا ماه سپتامبر ـ زمان رای گیری کنگره ـ متمرکز شود. اوباما از زمان تصویب برجام تاکنون سعی کرده است بازی کنگره را در سنا مهار کند زیرا مجلس سنا ۱۰۰ عضو بیشتر ندارد و بازی در آن قابل کنترل تر از مجلس نمایندگان است.

مجلس نمایندگان آمریکا ۴۳۵ عضو دارد و مدیریت آرای نمایندگان در آن به مراتب سخت تر از سناست. اوباما امیدوار است با مهار و کنترل بازی در سنای آمریکا، رای منفی احتمالی مجلس نمایندگان به برجام را نیز بی اثر سازد.

گفتنی است برای رد توافق هسته ای با ایران و بی اثر شدن وتوی اوباما، لازم است دو سوم اعضای هر دو مجلس نمایندگان و سنا به برجام رای منفی دهند.
برچسب ها: سناتور ، دموکرات ، اوباما ، وتو ، رای ، سنا ، برجام
گیلدا
از بهترین ها
1394/05/31 - 19:54
عملکرد شش ماهه صنعتی# بهشهر منتشر شد
  شرکت صنعتی بهشهر در دوره 6 ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 94 مبلغ 879 میلیارد و 465 میلیون ریال سود خالص کسب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، شرکت صنعتی بهشهر با ارسال صورت های مالی شش ماهه نخست سال مالی 94 به صورت حسابرسی شده اعلام ...
http://www.sena.ir/ShowNews.aspx?ID=26878
گیلدا
از بهترین ها
1394/05/31 - 19:42

http://www.ghatreh.com/news/nn27170004/%D9%86%D8%...B%8C

آمار ارسالهای کاربر

3788 ارسال
626 دیدگاه ارسالی
1717 دیدگاه دریافتی
3 ارسال بازنشر شده
33585 لایک دریافتی